Ofise, eve, farklı yaşam alanlarına özgün mobilyalar
Sanat Concept ile ömür boyu kalıcılıkta üretilir.

Mobilya üretimi alanında uzman bir Türkiye markası Sanat Concept, başarılara imza atmayı nesilden nesile aktarmıştır. Logosu oluşturulurken S harfinin gölgesinden esinlenilmiştir. Her sanatta olduğu gibi Sanat Concept içerisinde gölge, özel anlama sahiptir. Firma babadan oğula geçen ve gölgesinde büyüyerek çığır açan bir temsildir. Tarza ve ihtiyaca göre oluşturulan koltuklar, sandalyeler, masalar ve çok daha fazlası kaliteli ve kişiye özel üretilmektedir. Her zevke göre ürün tasarlanabilir ve evin yaşam tarzını belirler.


Ofise, eve, farklı yaşam alanlarına özgün mobilyalar Sanat Concept ile ömür boyu kalıcılıkta üretilir. Müşterinin beğenisine odaklı olarak belirlenen tasarımlarda mobilyanın kullanışlı, alana uyumluluğu ve sağlamlığı alanında profesyonel ekip tarafından test edilir. Tarza, zevke ve çağdaş sanat akımlarına uygun olarak özgün mobilyalar ortaya çıkar. Farklı kumaşlar seçilir ve atölye kapsamında üretimi gerçekleştirilir. Sanat Concept, müşterinin hayal ettiğinden daha fazlasını sunar. 3D Teknolojili tasarımlara yer verir.


Babadan oğula geçen, geçmişten geleceğe uzanan Sanat Concept klasiğin ve çağdaşın birleşimiyle profesyonelliğini korur, tasarım yaparken alana uygun ergonomik mobilyalar üretir. Salona, yatak odasına, misafir veya çalışma odasına çok amaçlı mobilyalar üretilir. Mobilyalar tasarlanırken konfor en önemli öncelik olarak belirlenmektedir. Tarihinden esinlenen geleceğe ışık tutan estetiğe sahiptir.

Sanat Concept, her evin ihtiyacını düşünen; özel tasarım mobilyalar yaptırarak yeni bir yaşama kapı açan modelleme, tasarım ve üretimle göze çarpan, sade- şıklığı ortaya koyan, farklı şekillere ve birbirine zıt tarzların uyumuna özen gösterir.

Yaratıcı renk tonlarından, kontrastlarından ve logosuna uygun olarak tasarımsal gölgelendirmelerinden faydalanarak yepyeni bir mobilya felsefesi ortaya koyar.


Sanat Concept içerisinde başarılı tasarımcı ve üretimcileriyle bir Türkiye markası olup uluslararası çapta bilinirliktedir. Her ülkeden talep görmekle beraber başarılı pazarlama teknikleri, yetenekleri ve profesyonelliğiyle adından söz ettirmektedir. Müşteri memnuniyetine uygun olarak talebe uygun mobilya üretimini gerçekleştirerek dünya çapında mobilya sektörüne örnek olmayı hedefler.